Велосипеди круїзери

Розділ в процесі наповнення

Велосипед-круїзер: як вибрати і на що звернути увагу при покупці

Серед різновидів байків є категорія, яка особливо привертає увагу покупців — круїзери. Зовні ці велосипеди вигідно виділяються ретро-стилем: зігнутою рамою, прямим кермом і схожістю з мотоциклами-чоперами. Круїзер — це компактний прогулянковий варіант для катання по місту, який прийшов до нас зі Сполучених Штатів. Він поєднав у собі переваги пляжних байків і класичних моделей велосипедів, тому швидко знайшов прихильників у всьому світі, в тому числі в Україні. 

Перш ніж купити велосипед-круїзер, рекомендуємо ознайомитися з особливостями даної моделі та порадами щодо її вибору. Підібрати прийнятний варіант прогулянкового транспорту ви можете в інтернет-магазині Berlin Market.

Транспорт не для всіх: кому підійде велосипед круїзер

Круїзер — велосипед, який підходить далеко не під всі щоденні завдання. Ця модель спочатку була розрахована на прогулянки вздовж пляжів, тому чутливо реагує на погане дорожнє покриття. Круїзер не підходить для повсякденного використання та агресивної експлуатації, тим більше для відпрацювання різноманітних трюків. Його призначення — забезпечувати власнику комфортні, неквапливі поїздки по рівних дорогах у межах міста, тому така модель необхідна любителям велопрогулянок. 

Круїзер — це статусна річ, яка свідчить про добрий смак власника і його можливості. Іншими словами, купити круїзний велосипед варто в тому випадку, якщо ви піклуєтеся не тільки щодо зручності прогулянок, а й про престиж. Кожна модель такого байка має фірмовий стиль і характерні риси, за якими їх легко впізнати й виділити серед «стандартних» варіантів завдяки схожості з мотоциклом.

Дана категорія велосипедів відноситься до преміального класу, тому ціна на велосипед-круїзер може бути вищою, ніж на стандартні шосейні моделі. На нашому сайті ви можете придбати такі байки від провідних зарубіжних брендів за прийнятною ціною. 

На що варто звернути увагу, купуючи велосипед-круїзер: характеристики конструкції

Прогулянковий велосипед може бути одношвидкісним або мультишвидкісним. Перший варіант менш схильний до поломок за рахунок простої конструкції, проте його можна використовувати тільки на рівних ділянках. Мультишвидкісні байки підходять для катання по місцевості зі схилами й підйомами. Ці моделі випускаються з 3 або 7 швидкостями. При цьому у простих моделей присутні гальма каботажного типу, у швидкісних — ексклюзивні гальмівні системи.

Діаметр коліс у круїзерів коливається від 27,5 до 28 дюймів, як і в багатьох шосейних моделей. Обідки для них виготовляються з нержавіючої сталі або алюмінію. Покришки для коліс діляться на два типи:

  • широкі, які підходять для катання по м'якому грунті;
  • тонкі з неглибоким малюнком — для поїздок по асфальту.

Що стосується рам прогулянкових байків, вони традиційно поділяються на жіночі та чоловічі конструкції. Для обох варіантів характерні вигини і плавні переходи. Такі рами виготовляються з алюмінію, композитних матеріалів або сталі. Більш доступними є прогулянкові велосипеди з рамою з нержавійки, однак ця конструкція масивна і відрізняється великою вагою. Рами з алюмінію і композиту на порядок легші, при цьому їхня вартість, відповідно, буде вищою.

Так як круїзні велосипеди призначені для тривалих прогулянок, вони отримали пряму посадку, велике сидіння і високе зігнуте кермо. Це дозволяє кататися комфортно й з мінімальним навантаженням на руки. Низька посадка і відсутність виступаючих деталей — перевага, яку оцінять дівчата, що віддають перевагу сукні та спідниці, адже механізми не «затягнуть» одяг під час руху.

Круїзер: особливості та переваги велосипеда

Велосипед-круїзер відрізняється від інших байків майже так само, як ретро-автомобіль від звичних сучасних машин — у його дизайні переважають м'які обриси й плавні лінії. Незважаючи на велику кількість різних дизайнерських рішень, усі круїзери мають незмінні особливості:

  • пряму посадку з високим кермом;
  • вигнуту раму;
  • широке сидіння;
  • захист від потрапляння одягу в ланцюг велосипеда.

Переваг у круїзерів кілька — по-перше, їхня конструкція розрахована на вертикальне положення тіла під час катання. Це сприятливо впливає на поставу і знімає зайву напругу з шиї. По-друге, круїзний велосипед розрахований на повільну їзду, бо рухається плавно і без ривків, тому підходить навіть новачкам. Ще одна особливість прогулянкових байків — великий асортимент додаткових аксесуарів. До нього входять захисні кожухи, крила, передні й задні багажники. Ви можете навіть підібрати кріплення для мобільних телефонів і навігаторів.

Велосипеди круїзери

Велосипеди круїзери Цена
Прямі поставки з Німеччини більше 5 років
Чесна гарантія від Berlin-market
Весь товар в ідеальному технічному стані
Власний сервісний центр